fbpx
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Olimpiada Interdyscyplinarna "EKO-TRIATHLON"!

Serdecznie zapraszamy uczniów Szkoły Szczepanika do wzięcia udziału w Olimpiadzie Interdyscyplinarnej EKO-TRIATHLON. Jest to nowy projekt skierowany do młodzieży naszej szkoły, który ma na celu m.in.: popularyzację zdrowego i aktywnego stylu życia, kształtowanie właściwych nawyków żywieniowych, propagowanie roli kultury fizycznej w codziennym życiu oraz wspieranie młodzieży w rozwijaniu pasji i zainteresowań. Do Olimpiady uczniowie zgłaszają się dwójkami w dowolnym składzie, zapisy zaczynamy już 15 września (liczba miejsc jest ograniczona do 30 Zespołów).

Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie Karty zgłoszeniowej Zespołu (załącznik nr 1) oraz dostarczenie zgody rodziców (prawnych opiekunów) na udział w Olimpiadzie (załącznik nr 2). Olimpiada „EKO-TRIATHLON” składa się z trzech części: a) testu wyboru jednokrotnego złożonego z 50 pytań z zakresu: „Źródło i rola wybranych mikro- i makroelementów oraz witamin w życiu człowieka”, który uczniowie rozwiązują w dwuosobowych zespołach (materiały pomocne w przygotowaniu się znajdują się w załączniku nr 3); b) wpisu na szkolny ekoblog „Ekochemicy” z tematyki ekologicznej i prozdrowotnej (forma wpisu jest dowolna: felieton, reportaż, fotostory, sonda, komiks, film, wywiad). c) zawodów sportowych Eurofit oraz CrossFit (szczegółowy opis ćwiczeń w załączniku nr 4załączniku nr 5). Szczegółowe informacje o Olimpiadzie znajdują się w REGULAMINIE.Wypełnione Karty zgłoszeń oraz zgody rodziców należy składać Koordynatorom Olimpiady - pani Alicji Jewule lub pani Annie Pagacz.

Załączniki:
REGULAMIN OLIMPIADY INTERDYSCYPLINARNEJ "EKO-TRIATHLON"
Załącznik nr 1. Karta zgłoszenia Zespołu
Załącznik nr 2. Zgoda rodziców (prawnych opiekunów)
Załącznik nr 3. Zakres materiału do części teoretycznej Olimpiady: „Źródło i rola wybranych mikro- i makroelementów oraz witamin w życiu człowieka”
Załącznik nr 4. Instrukcja Eurofitu
Załącznik nr 5. Opis CrossFitu

Warto zobaczyć...

Trochę historii...

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.