• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Kalejdoskop zawodów - wyniki 2019

Komisja w składzie: Pani Dyrektor Magdalena Siedlik, Pani Magdalena Zabiega i Pani Sylwia Sus-Grzesik oceniła prezentacje konkursowe uczniów klas trzecich technikum i drugich liceum dotyczące rynku pracy i wyłoniła zwycięzców:
I miejsce: Anita Adrianna Szczerba z 3 TR
II miejsce: Oliwia Jewusiak z 2 LOA
III miejsce: Grzegorz Musiał z 3 TR ex aequo Patrycja Caban, Gabriela Fitrzyk, Joanna Gibała, Anna Kiełtyka, Aleksandra Zając z 3 TPM
Nagrody dla zwycięzców zostaną wręczone podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego. Gratulujemy wygranej. Dodatkowo dla wszystkich uczniów, którzy nadesłali swoje prace na konkurs przewidziana jest ocena bardzo dobra (cząstkowa) z języka polskiego lub WOS-u oraz punkty dodatnie (do 20 punktów) za prezentację zawodu na lekcji wychowawczej.
Zwycięskie prace konkursowe do pobrania poniżej:
I miejsce
II miejsce
III miejsce
III miejsce

Warto zobaczyć...

Trochę historii...

Odwiedza nas 184 gości oraz 0 użytkowników.