fbpx
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Na tej stronie znajdziesz informacje o Naszych najlepszych uczniach, którzy wyróżniają się spośród wszystkich czymś pozytywnym.

2023/2024

Stypendyści Prezesa Rady Ministrów

Martyna Wójcik - uczennica klasy II LOC

Martyna Ciepiela - uczennica klasy IV TF

Prymus Szkoły Szczepanika

Nadia Synowiec - uczennica klasy III LOA

Natalia Drygaś - uczennica klasy IV TF

2022/2023

Stypendyści Prezesa Rady Ministrów

w klasach ponadgimnazjalnych:

Martyna Iskra - uczennica klasy IV TM

w klasach ponadpodstawowych:

Julia Turlej - uczennica klasy IV LOB

Natalia Drygaś - uczennica klasy III TF 

Prymus Szkoły Szczepanika:

Julia Małek - uczennica klasy III LOB

Klara Żygłowicz - uczennica klasy IV TMP

2021/2022

Stypendyści Prezesa Rady Ministrów

w klasach ponadgimnazjalnych:

Gabriel Warzała - uczeń klasy IV TR

Agnieszka Bernal - uczennica klasy III LOAg

w klasach ponadpodstawowych:

Wiktor Boczek - uczeń klasy III TMP

Oltylia Dyrdał - uczennica klasy III LOB

Prymus Szkoły Szczepanika:

Klaudia Wiekierak - uczennica klasy IV TM

Weronika Kęska - uczennica klasy III LOAg

2020/2021

Stypendyści Prezesa Rady Ministrów

w klasach ponadgimnazjalnych:

Michał Babral - uczeń klasy IV TR

Oliwia Mazurek - uczennica klasy III B

w klasach ponadpodstawowych:  

Natalia Wiekierak - uczennica  klasy II TR

Anna Gładysz - uczennica klasy II C

Prymus Szkoły Szczepanika 

Paulina Bąk - uczennica  klasy IV TF

Mateusz Hebda - uczeń klasy III A

2019/2020

Stypendyści Prezesa Rady Ministrów

Gabriela Fitrzyk - uczennica klasy IV TPM

Natalia Kapustka - uczennica klasy III A

Prymus Szkoły Szczepanika 

Anita Adrianna Szczerba - uczennica  klasy IV TR

Joanna Zaucha - uczennica klasy III A

2018/2019

Stypendyści Prezesa Rady Ministrów

Mikołaj Nawalany - uczeń klasy IV TR

Monika Gwóźdź - uczennica klasy III B

Prymus Szkoły Szczepanika 

Sara Czyż - uczennica  klasy III TF

Anna Kubacka - uczennica klasy III E

2017/2018

Stypendyści Prezesa Rady Ministrów

Agnieszka Obal - uczennica klasy IV TF

Bartłomiej Winiarski - III A

 

Lilianna Jarek - prymus Szkoły Szczepanika XIV LO

Kilka słów o nietypowych wakacjach.... tutaj.

2016/2017

Dominik Kuboń - Finalista Ogólnopolskiej Olimpiady Artystycznej

Z wielką dumą i radością informujemy, że uczeń naszej szkoły został Finalistą Ogólnopolskiej Olimpiady Artystycznej. Wielki finał zmagań miał miejsce w Warszawie w dniach 10 - 13 kwietnia.    

Dominik musiał przede wszystkim wykazać się obszerną  wiedzą na temat historii malarstwa, architektury, rzeźby. Kolejnym etapem zmagań była praca analityczna polegająca na analizie porównawczej wybranych dzieł malarskich współczesnych artystów.  Klika lat wytężonej pracy  i przede wszystkim pasja Dominika zaprowadziły go do sukcesu, jakim jest tytuł Finalisty Ogólnopolskiej Olimpiady!

Taki tytuł oprócz satysfakcji ma wymierne korzyści: Dominik  już w tej chwili zaliczył egzamin maturalny ze stu procentowym wynikiem z historii sztuki  i ma otwartą drogę na studia wyższe!

„Twoja pasja czeka, aż dogoni ją odwaga!”

 

 

Prymus Szkoły Szczepanika

Aneta Przydział - kreatywna i wzorowa uczennica Szkoły Szczepanika uczęszczająca do klasy IV technikum technologii odzieży. Osiąga wysokie wyniki w nauce. Zdobyła I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Szkół Mody "Kreacje - Prowokacje" w Radomiu za kolekcję "LUMOS-MAXIMA". Wyróżniona w konkursie "Zakręć się wokół głowy" organizowanym przez PWSZ w Tarnowie. Reprezentuje Szkołę w pokazach mody. Interesuje się historią sztuki, modą i rysunkiem.

 

Justyna Kawa - jest uczennicą III klasy liceum o profilu biologiczno-chemicznym. Jej ogromną pasją jest sport oraz funkcjonowanie i psychika człowieka. Jest bardzo ambitna i żywiołowa, lubi gdy coś się dzieje, więc cały czas stawia sobie nowe, coraz trudniejsze cele. Przyszłość wiążę z kierunkami medycznymi i pracą jako trener personalny. Jak pisze sama o sobie: "Cieszę się, że wybrałam tą szkołę, ponieważ ona dała mi możliwość rozwoju moich zainteresowań, pomogła odnaleźć siebie i poznałam tutaj wspaniałych ludzi na których zawsze można liczyć".

 

Stypendyści Prezesa Rady Ministrów

Stypendium Prezesa Rady Ministrów wręczane jest w każdym roku szkolnym uczniom o szczególnych osiągnięciach. Laureatom tego wyjątkowego wyróżnienia gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. W tym roku nagrodzeni zostali:

Natalia Sambora - uczennica Liceum, klasa III B - psychologiczno-pedagogiczna

Ewa Janiec - uczennica klasy IV Technikum nr 5 o profilu Fototechnik. 

2015/2016
Wręczenie Stypendiów Prezesa Rady Ministrów


W dniu 17 listopada 2015r. odbyło się uroczyste wręczenie Stypendiów Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2015/2016, które przyznawane jest uczniom o szczególnych osiągnięciach. W Szkole Szczepanika wyróżnienie otrzymała Karolina Gębala - uczennica Technikum oraz Grzegorz Chmiel - uczeń Liceum. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Zachęcamy do zapoznania się z krótką informacją o laureatach oraz do galerii zdjęć. 

Karolina Gębala – bardzo aktywna i zaangażowana w działalność szkolną i środowiskową, uczennica klasy czwartej Technikum Organizacji Reklamy w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Jana Szczepanika w Tarnowie. Ambitna i kreatywna; wykazała się ogromną pomysłowością i zdolnościami plastycznymi przy realizacji wielu scenografii do imprez i uroczystości szkolnych. Uczestniczy w przedsięwzięciach promocyjnych szkoły i opracowuje materiały reklamowe. Brała udział w konkursie „Junior biznesu” – edycja 2015. Bardzo dobra organizatorka akcji charytatywnych, kiermaszu oraz zbiórki funduszy dla dzieci i młodzieży potrzebujących pomocy. Jej postawa to przykład i wzór dla koleżanek i kolegów.

Grzegorz Chmiel - bardzo aktywny i zaangażowany w działalność szkolną i środowiskową, uczeń klasy trzeciej XIV LO w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Jana Szczepanika w Tarnowie. W roku szk. 2014/2015 uzyskał najwyższą średnią ocen w szkole – 5,44. Wraz ze szkolną drużyną zdobył Mistrzostwo Tarnowa w III sezonie Tarnowskiej Ligi Debatanckiej. Pasjonat filozofii i retoryki. Prymus Szkoły Szczepanika Tytułem Prymusa Szkoły Szczepanika na rok szkolny 2015/2016 uhonorowani zostali uczniowie: Klaudia Czapiewska (LO) oraz Paulina Kozioł (Technikum). Serdecznie gratulujemy!!!

Prymus Szkoły Szczepanika

Tytułem Prymusa Szkoły Szczepanika na rok szkolny 2015/2016 uhonorowani zostali uczniowie: Klaudia Czapiewska (LO) oraz Paulina Kozioł (Technikum). Serdecznie gratulujemy!!!

 

2014/2015
Stypendyści Prezesa Rady Ministrów

16 grudnia 2014 r. odbyło się oficjalne wręczenie stypendiów Prezesa Rady Ministrów dla najlepszych uczniów z powiatów: tarnowskiego, dąbrowskiego, bocheńskiego i brzeskiego. Stypendia te młodzież odebrała, z rąk Aleksandra Palczewskiego – Małopolskiego Kuratora Oświaty oraz pana Romana Ciepieli – Prezydenta Tarnowa, za najlepsze wyniki w nauce oraz szczególne osiągnięcia. Wśród grona najlepszych znalazły się uczennice naszej szkoły: Magdalena Kocik - uczennica klasy trzeciej o profilu psychologiczno - pedagogicznym z XIV Liceum Ogólnokształcącym oraz Karolina Augustyn - uczennica klasy czwartej kreowania ubioru z Technikum nr 5.
Pan Kurator pogratulował stypendystom wybitnych osiągnięć: "Otrzymaliście talent i zdolności, wykorzystajcie je dobrze zarówno w dalszym kształceniu, jak i w późniejszym życiu zawodowym".
Serdecznie gratulujemy nie tylko uczennicom, ale także ich rodzicom za opiekę i wsparcie, dzięki którym Magda/Magdalena i Karolina stanęły w szeregu najlepszych z najlepszych. Życzymy im powodzenia i sukcesów w dalszej karierze edukacyjnej.

   

2013/2014
Wręczenie stypendiów Prezesa Rady Ministrów

W dniu 2 grudnia 2013r. wręczono sypendia Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2013/2014. Wśród laureatów znaleźli się uczniowie Naszej szkoły - Klaudia Kumięga z klasy 3LO, profil teatralny oraz Dominik Barnaś z klasy 3 technikum technologii drewna. Poniżej kilka słów na temat wyróżnionych.


Klaudia Kumięga – kl. III C, XIV LO w ZSOiT
Laureatka konkursów:
- „Polska w Uni Europejskiej” – I miejsce
- „Konkurs Wiedzy o żołnierzach wyklętych” – I miejsce
- „Udział ludności Ziemi Tarnowskiej w powstaniu Styczniowym” – I miejsce
Uzyskuje również bardzo dobre wyniki w nauce. Ponadto bierze udział w wolontariacie.

Dominik Barnaś jest uczniem 3 klasy Technikum nr 5 o profilu technik technologii drewna z poszerzonym programem aranżacji wnętrz w ZSOiT im. Jana Szczepanika w Tarnowie. W nauce osiąga bardzo dobre wyniki. Zawsze służy pomocą uczniom słabszym. Wyróżnia się bardzo wysoką kulturą osobistą i wzorowym zachowaniem. Chętnie bierze udział w życiu szkolnym, klasowym oraz środowisku lokalnym.

 

2012/2013
ROZDANIE STYPENDIÓW PREZESA RADY MINISTRÓW

 Dnia 12 grudnia 2012 r. odbyło się oficjalne wręczenie stypendiów Prezesa Rady Ministrów dla najlepszych uczniów z powiatów: tarnowskiego, dąbrowskiego, bocheńskiego i brzeskiego. Stypendia te młodzież odebrała z rąk Aleksandra Palczewskiego – Małopolskiego Kuratora Oświaty oraz pani Krystyny Latały – Wiceprezydenta Tarnowa za najlepsze wyniki w nauce oraz szczególne osiągnięcia. Wśród grona najlepszych znaleźli się również reprezentanci naszej szkoły: Paulina Soboń - uczennica kl. 3 technikum kreowania ubioru i Jakub Sajdak - uczeń kl. 3A XIV Liceum Ogólnokształcącego. Podczas Gali opiekunem uczniów była Pani mgr Lilianna Grębska.


Jakub Sajdak - O sobie...
Jestem uczniem trzeciej klasy liceum o profilu dziennikarskim. Jestem z tego wyboru niezwykle zadowolony, ponieważ od dziecka interesuję się dziennikarstwem i w przyszłości chciałbym zostać komentatorem sportowym. Sport (a dokładnie piłka nożna) jest moją pasją od wielu lat. Codziennie śledzę wydarzenia sportowe oraz oglądam mecze (o ile czas mi na to pozwala). Interesuję się również historią. Od niedawna moim hobby stało się lotnictwo cywilne. W wolnych chwilach słucham muzyki, oglądam filmy oraz tworzę z kolegą filmy dokumentalne.

 

Paulina Soboń - O sobie…
Jestem uczennicą III klasy technikum odzieżowego. Klasa kreowania ubioru to wyzwanie dla każdego. Mi zaś pomaga w rozwijaniu jednych z wielu zainteresowań. Jestem osobą energiczną i w przyszłości nie wiem dokładnie, czy pójdę w ślady kreatora mody, ponieważ interesuję się również zawodem strażaka. W tym celu uczęszczam do Ochotniczej Straży Pożarnej w Pasiece Otfinowskiej, gdzie jestem - jak narazie druhną, co nie oznacza, że nią zostanę na stałe. W szkole zawarłam wiele nowych znajomości i nauczyłam się dużo ciekawych rzeczy, np. tajników kosmetologii, czy fryzjerstwa. Nie wiem, czy moje zainteresowania współgrają ze sobą, ponieważ nie mają wiele wspólnego, ale zawsze w życiu znajdzie się coś ciekawego do zrobienia.

 

2011/2012

Aleksandra Dybała - przewodnicząca Szkoły Szczepanika.
O sobie...

Jestem uczennicą drugiej klasy technikum fotograficznego. Szkoła Szczepanika jest moją wymarzoną szkołą. Mogę powiedzieć, że to mój drugi dom. Poznałam tu wiele wspaniałych osób, a także życzliwe i pomocne grono pedagogiczne. W tej szkole moge rozwijać swoją pasję, jaką jest fotografia. Moim największym dotychczasowym sukcesem jest objęcie funkcji przewodniczącej Szkoły. Jest to dla mnie duże wyróżnienie. Cieszę się, że poprzez tą funkcję mogę jeszcze bardziej angażować się w życie naszej szkoły. Poza szkołą rozwijam swoją kolejną pasję, jaką jest muzyka, która ubarwia moje życie.

 

 

Stypendyści Prezesa Rady Ministrów

Małgorzata Byczek - O sobie...

Jestem uczennicą klasy IV technikum odzieżowego. Kreator mody to zawód o którym zawsze marzyłam, a Nasza szkoła umożliwiła mi kształcenie w tym kierunku. W przyszłości chcę zdobyć wyższe wykształcenie na uczelni w Łodzi. Ciężka praca i wyzwania to coś czego się nie boję. Nie poddaję się i zawsze dążę do tego co sobie postanowiłam. Zawarłam wiele nowych znajomości i dzięki wykwalifikowanym i niestrudzonym nauczycielom nauczyłam się wiele potrzebnych i ciekawych rzeczy. 

W wolnym czasie lubię malować, czytać i aktywnie spędzać czas. Szerokie zainteresowania nie pozwalają mi się nudzić bo przecież zawsze znajdzie się coś ciekawego do zrobienia. 

 

2010/2011
Wręczenie stypendiów Prezesa Rady Ministrów

Dnia 15 grudnia 2010 r. w Sali Lustrzanej odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów dla najlepszych uczniów z terenu Tarnowa oraz powiatów: brzeskiego, bocheńskiego, dąbrowskiego i tarnowskiego. Wśród grona 68 wyróżnionych tym stypendium znaleźli się reprezentanci naszej szkoły: Karolina Szuba - uczennica kl. 3 b XIV Liceum Ogólnokształcącego i Krzysztof Kłusek - uczeń kl. IV technikum meblarskiego. Stypendia wręczali reprezentanci kuratorium oraz wicemarszałek województwa. Zapraszamy do galerii zdjęć. Fot. M. Czosnyka.


2009/2010

Patrycja Kubisztal - jestem uczennicą klasy I LOD o profilu policyjnym. Cieszę się że wybrałam tę szkołę. Dzięki niej mogę rozwijać swoje zainteresowanie związane z policją i przy okazji poznać wielu wspaniałych ludzi. Interesuje się sportem, a tak dokładnie to strzelectwem.  Moimi największymi sukcesami które do tej pory osiągnęłam to:  I miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Letnich, I miejsce w Mistrzostwach Małopolski i zakwalifikowanie się do Kadry Polski na rok 2010. Pozdrawiam !!!

Justyna Hołda - jestem uczennicą III klasy liceum ogólnokształcącego o profilu policyjnym. W szkole bardziej wolę przedmioty ścisłe choć lubie wyrażać swoje myśli w wierszach i bardzo często mam milion myśli na minutę... Bardzo lubię ryzyko i współzawodnictwo. Uwielbiam spotykać się z moimi przyjaciółmi i dobrze spędzać czas w ich towarzystwie...

Dominika Zając - jestem uczennicą IV klasy technikum odzieżowego. Bardzo się cieszę, że wybrałam właśnie tę szkołę. Dzięki niej mogę rozwijać swoje zainteresowania, zwi±zane między innymi z szyciem i projektowaniem odzieży. Moim sukcesem, który osi±gnełam to II miejsce w Ogólnopolskim Seminarium Studenckim TEXTIL 2009 w Łodzi. Prezentowałam tam suknię własnego projektu i wykonania pt. "Żywioł, któremu na imię przezroczystość". Do mojego sukcesu przyczynili się pedagodzy przedmiotów zawodowych, za co jestem Im bardzo wdzięczna. Mam nadzieję, że moje dalsze losy potocz± się tym torem :) (ale to okaże się w maju).

Paulina Małacha - jestem uczennicą klasy 2LOC o profilu teatralnym. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportu ale przede wszystkim koszykówką. Kocham taniec w szczególności towarzyski ale także hip hop i wszystkie jego odmiany. Fascynuje mnie teatr oraz emocje które towarzyszą podczas występów na scenie dlatego wybrałam właśnie ten profil klasy. Jestem ciekawa świata i uwielbiam podróże. Jeśli chodzi o naukę bardzo lubię fizykę i j. niemiecki.

Katarzyna Doktór - jestem uczennicą klasy II LOD o profilu policyjnym. Dzięki Naszej szkole mogłam nawi±zać nowe znajomości, poznać wielu ciekawych ludzi, oraz rozwijać swoje zainteresowania. Mam wspaniałą klasę, którą serdecznie pozdrawiam. W przyszłości chciałabym studiować psychologię, gdyż interesuje mnie psychika ludzi. Prywatnie: lubię dobre filmy i książki. Moja sentencja życiowa: "Sekret szczęścia polega na tym, żeby robić to co się lubi lub lubić to co się robi. I to nie Twoja sytuacja i zewnętrzne okoliczności czynią Cię szczęśliwym lub nie, ale Twoje usposobienie..."

Ewelina Czuba - pełnię funkcję wiceprzewodniczącej Szkoły. Jestem uczennicą klasy II LOE o profilu policyjnym. Do Szkoły Podstawowej i Gimnazjum chodziłam do Pilzna gdzie spędziłam pół mojego dzieciństwa oraz lata szkolne. Wybrałam Szkołę Szczepanika ponieważ bardzo podobał mi się profil na którym jestem i jestem zadowolona z mojego wyboru. Każdą wolną chwilę powierzam rodzinie i przyjaciołom. Uwielbiam sporty wodne.

Bartłomiej Kubas - chodzę do klasy II LOE. w Samorz±dzie Szkolnym pełnię funkcję Rzecznika Praw Ucznia. Interesuję się informatyką i chciałbym z tym kierunkiem związać swoją przyszłość.

Dawid Gostek - jestem uczniem II LOE o profilu policyjnym. W Samorządzie Uczniowskim pełnię funkcje Rzecznika Praw Ucznia. Dzięki funkcji Rzecznika Praw Ucznia mogę spotkać wiele ciekawych i interesujących ludzi. Interesuje się sportem miedzy innymi: jazda konna, pływanie, bieganie. Interesuje się informatyką z którą wiąże przyszłość. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie ;)

Ula Gala - jestem uczenicą klasy II LO E o profilu policyjnym. W samorządzie szkolnym pełnię funkcję skarbnika. Interesuję się sportem i muzyką. Lubię w aktywny sposób spędzać czas. Nie lubię się nudzić. Dzięki naszej szkole stałam się bardziej odpowiedzialna i pracowita.2008/2009

Stypendyści Premiera RP na rok szkolny 2008/2009

O sobie...

Nazywam się Piotr Barwa. Jestem szczęśliwym uczniem klasy trzeciej liceum ogólnokształcącego o profilu dziennikarskim. Mimo iż moją duszę oddałem chemii i fizyce, moje serce bije dla literatury. Bardzo lubię czytać klasykę, interesuję się fizyką teoretyczną i moją pasją jest chemia organiczna, kocham oglądać seriale. Jakkolwiek ludzie uważają mnie za osobę poważną, często miewam wybuchy niekontrolowanego śmiechu, a gdy jestem smutny, mój humor niezawodnie poprawia czekolada Lindt. Mam nadzieję, że uda mi się zdać maturę i zagrać Moonlight sonatę. Mój zeszłoroczny sukces zawdzięczam nie tylko sobie, ale również życzliwości i pomocy profesorów, którym szczerze dziękuję.


Nazywam się Katarzyna Kałuża. Jestem uczennicą III klasy technikum odzieżowego. Od roku 2008 pełnię w klasie funkcję przewodniczącej. Bardzo się cieszę, że wybrałam właśnie ten kierunek kształcenia. Pozwala on rozwijać mi swoje umiejętności, między innymi malarstwo. Często również biorę udział w pokazach mody reprezentując naszą szkołę w okolicznościowych imprezach. W wolnych chwilach lubię czytać książki oraz spędzać czas z przyjaciółmi.

Przewodnicząca Szkoły Szczepanika do roku szkolnego 2008/2009

Nazywam się Magdalena Bujak i jestem uczennicą klasy III LOA o profilu dziennikarskim. Dzięki Naszej szkole mogłam nawiązać nowe znajomości, poznać wielu ciekawych ludzi, oraz rozwijać swoje zainteresowania. Mam wspaniałą klasę, którą serdecznie pozdrawiam :). W przyszłości chciałabym studiować pedagogikę, gdyż lubię pracę z dziećmi. Prywatnie: zbieram monety 1 groszowe, lubię dobry film. Pasjonuje mnie życie zwierząt: opiekuję sie wiewiórką oraz dwoma papugami. Moja sentencja: "Szczęście jest ukryte w drobiazgach więc nie czekaj na zrządzenie losu, ale ciesz się z tego co masz, a zazwyczaj masz więcej niż zauważasz".

Warto zobaczyć

Trochę historii...

Odwiedza nas 126 gości oraz 0 użytkowników.