• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Super User

Super User

Od poniedziałku 19 października 2020 roku, w Szkole Szczepanika kontynuujemy nauczanie w trybie zdalnym, z wyłączeniem zajęć praktycznych w klasach technikum. 
Wszelkie informacje dla uczniów, rodziców i nauczycieli przekazywane będą za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

Moda uliczna tego roku wręcz lubuje się w stylizacjach na uczennicę. Już nie chodzi o klasyczne zestawienie spódniczki z białą koszulką i zakolanówkami. Jeśli również masz słabość do takich stylizacji urozmaicaj je uroczymi beretami, dwurzędowymi płaszczami oraz klasycznymi sukienkami. Nie zapominaj również o koszulkach w kratkę noszonych pod modne swetry. Dla prawdziwych fanek stylu szkolnego proponujemy kilka stylizacji przygotowanych przez uczennice klasy drugiej technikum przemysłu mody na lekcjach stylizacji. Zdjęcia można zobaczyć w galerii.

Gmina Miasta Tarnowa w ramach programu Zdalna Szkoła Plus przekazała naszej szkole 10 laptopów, które będą pomagać uczniom z rodzin wielodzietnych, będących w trudnej sytuacji materialnej podczas zdalnej nauki.

W Szkole Szczepanika została wykonana nowa aranżacja wystroju korytarza. Jest to kontynuacja cyklu "Kultury świata". Tym razem przenosimy się do Ameryki Południowej pełnej barw i bogactwa przyrody. Dekoracja oddaje niebywałą różnorodność tego kontynentu, którego Andyjskie szczyty, rozległe lasy Amazonii, starożytne ruiny z czasów Inków, wspaniałe kolonialne miasta i białe plaże stanowią niezmierzony ocean inspiracji.  
Dekoracja została wykonana pod opieką pani Urszuli Franczykowskiej i Grażyny Łatki oraz uczniów z klasy 1 TPM.
 
 

Zapraszamy wszystkie klasy techniczne o profilu fotografii i reklamy do wzięcia udziału w konkursie pracy graficznej pt. ,,Samotność XXI wieku’’. Termin składania prac 4.11.2020 r. pod adres z regulaminu. Szczegóły wzięcia udziału udziela P. Patrycjusz Gąsiorek

Nauczyciel … to jedna z najbardziej wyjątkowych postaci na całym świecie, bo któż inny mógłby każdego dnia ofiarowywać to, co w nim najlepszego, cudzym dzieciom?”
(D. Beisser)

Uczniowie Szkoły Szczepanika na ręce Dyrekcji składają najserdeczniejsze życzenia dla całego Grona Pedagogicznego, jak i Pracowników Obsługi i Administracji Szkoły. Dziękujemy za wszelkie rady, instrukcje, słowa krytyki i pochwały. Dziękujemy za pomoc w osiąganiu swoich celów, jak i sukcesów edukacyjnych. Składamy ogromne wyrazy wdzięczności za trud i pracę włożoną w edukację i kształtowanie naszej osoby. Jesteśmy pełni podziwu, że mimo pandemii są Państwo dla nas i kontynuują swoją misję edukacyjną.

Życzymy ogromnej cierpliwości oraz zdrowia w tych ciężkich czasach. Mamy nadzieję, że czas pandemii wiele nas wszystkich nauczy, wyciągniemy pewne wnioski i dalej będziemy tą samą, niepowtarzalną Szkołą Szczepanika z niesamowitą, rodzinną atmosferą.

Zdrowego i pełnego dobrej energii Dnia Edukacji Narodowej życzy Samorząd Uczniowski wraz z całą społecznością Szkoły Szczepanika.

 

Uwaga, w dniach od 12 do 16 października (poniedziałek - piątek), Szkoła Szczepanika przechodzi w tryb nauczania zdalnego! Szczegóły zostaną przekazane za pomocą e-dziennika.

Szanowni Państwo - rodzice i uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły, osoby z zewnątrz. Z uwagi na sytuację pandemiczną w naszym kraju i regionie, wprowadzamy nowe Procedury organizacji
bezpiecznych warunków kształcenia i pracy w naszej szkole (zakładka INFORMACJE – Procedury COVID-19)

Od poniedziałku, 12 października 2020 roku, wprowadzony zostaje OBOWIĄZEK noszenia maseczek w tzw. przestrzeniach użyteczności wspólnej na terenie szkoły (korytarze, ubikacje, szatnie, itp.).

Pamiętajmy o dezynfekcji rąk, dystansie społecznym oraz stosowaniu maseczek lub przyłbic.

Bardzo prosimy wszystkich o odpowiedzialność i spokojne zachowania.

                                                                                                                                                                                                                          Dyrekcja szkoły

Warto zobaczyć...

Trochę historii...

Odwiedza nas 172 gości oraz 0 użytkowników.