• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Konferencja profilaktyczno-edukacyjna

W dniu 23 października 2019 r. O godzinie 9:00 w auli Seminarium Duchownego w Tarnowie odbędzie się Konferencja profilaktyczno-edukacyjna w ramach projektu pt. ,,Znak zakazu dla narkomanii i dopalaczy”.
Zadanie publiczne w zakresie przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym, jest współfinansowane z budżetu Miasta Tarnowa. Organizatorami są ZSOiT im. Jana Szczepanika oraz Fundacja im. Jana Szczepanika. Celem kampanii jest zwrócenie uwagi i przekazanie wiedzy nt. Szkód zdrowotnych i społecznych spowodowanych przez narkotyki ze szczególnym uwzględnieniem dopalaczy. Na realizację projektu przeznaczono kwotę 10.000 złotych z  budżetu Miasta Tarnowa. ZAPRASZAMY!

Warto zobaczyć...

Trochę historii...

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.