fbpx
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Konkurs Piosenki Patriotycznej 2019

Dnia 6.11.2019 r. w Auli szkolnej odbył się Konkurs Piosenki Patriotycznej, zorganizowany przez klasę 1Ap. Wzięło w nim udział 15 uczestników. Najlepszych wykonawców nagrodziło jury w składzie: pan wicedyrektor Sławomir Sus, pani Sylwia Sus-Grzesik, pani Bożena Jewuła i przewodniczący szkoły Michał Babral. Pierwsze miejsce przyznano Martynie Ogonowskiej z klasy 2C za utwór „Już nie wróci Twój chłopiec, dziewczyno”. Ex aequo na drugim miejscu uplasowały się: Julia Szułakiewicz (klasa 1Cp) za piosenkę „Polskie kwiaty” i Magdalena Tabaszewska (klasa 1Dg) za utwór „Dziewczyna z granatem”. Trzecie miejsce zdobyła Julia Tatarczuch z klasy 1Ag, która zaśpiewała piosenkę „Taki kraj”. Nagrodę publiczności zdobyła Joanna Serwin z klasy 3TF, która wykonała utwór „Miejcie nadzieję”. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom!!!

Warto zobaczyć...

Trochę historii...

Odwiedza nas 35 gości oraz 0 użytkowników.