• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Teatr anglojęzyczny w Szkole Szczepanika

Szkołę Szczepanika ponownie odwiedzi Teatr Anglojęzyczny "WILD WEST", który wystawi sztukę w języku angielskim. Została ona napisana przez profesjonalnego dramaturga anglojęzycznego z Kanady, a obsadę tworzą native speakerzy języka angielskiego. Przedstawienie "Catching Up" to historia osób wcześniej nieznających się, które nagle dowiadują się o więzi między nimi. Samantha to wspinająca się po drabinie kariery asystentka prawnicza, zmagająca się z trudnymi zadaniami w pracy. Chris to swojego rodzaju detektyw, pracujący wyłącznie na zlecenie. Okazuje się, że mają wiele do zaoferowania sobie nawzajem i pomimo różnych poglądów i wychowaniu, postanawiają razem działać, aby rozwiązać skomplikowaną sprawę.
Przedstawienie odbędzie się 27 listopada o godz. 10:45. Koszt spektaklu wynosi 13 zł od osoby. Przewodniczący klas, które chciałyby zasiąść na widowni, proszeni są o zgłoszenie się do p. Anny Chwistek wraz z listą uczniów oraz należnością za bilety do dn. 22.11.2019 r. Ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy!!!

Warto zobaczyć...

Trochę historii...

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.