• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Odpowiadasz za swoje czyny…

W dniu 13 listopada 2019 r. klasy pierwsze uczestniczyły w spotkaniach profilaktycznych dot. odpowiedzialności karnej, demoralizacji nieletnich czy cyberprzemocy, prowadzonych przez przedstawicieli Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie. Poważnym zagadnieniom przyświecały też treści radosne, m.i.n. wzmianka o „rozboju kanapkowym”. Ponieważ młodzi ludzie próbują odnaleźć się w otaczającym ich, skomplikowanym świecie, który dostarcza ogromnego wachlarzu możliwości, dlatego warto posłuchać ludzi, którzy przypomną reguły życia społecznego i zaoferują coś więcej, niż pozory szczęścia… „Mój drogi, choć klimat srogi, nie uciekaj ku używek trwogi, wszelako droga kręta, okryta cierniami, ku jej końcu usłana różami” – tak podsumowała spotkanie jedna z uczennic obecna na spotkaniu.

Warto zobaczyć...

Trochę historii...

Odwiedza nas 63 gości oraz 0 użytkowników.