• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Plener pierwszych klas fotograficznych - Lwów 2019

W dniach 17 i 18 października 2019 r. pierwsze klasy fotograficzne wraz z Olą, Pauliną, Sarą oraz Zuzą z klasy 4TF wyjechały na 2-dniowy plener fotograficzny do Lwowa. W pierwszym dniu klasy zwiedziły Cmentarz Orląt Lwowskich oraz rynek. Następnie punktem była Opera Lwowska z “Traviatą”, Giuseppe Verdiego z 1853 roku, opartą na Damie kameliowej Aleksandra Dumasa. Wieczorem odbył się nocny spacer ulicami Lwowa, a na koniec dnia wszyscy udali się do hostelu “Pid Vysokym Zamkom”.
Następny dzień rozpoczął się od zadań fotograficznych. Do zrealizowania były dwa tematy:
–Architektura umieszczona w kontekście,
–Lokalny koloryt.
Zdjęcia urtwalono za pomocą aparatów cyfrowych, wbudowanych w telefony, oraz aparatów analogowych. Nie zabrakło również czasu na zakup pysznych Lwowskich przysmaków oraz pamiątek, a plener na pewno zapadnie w pamięci na długi czas.

Warto zobaczyć...

Trochę historii...

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.