• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Konsultacje dla rodziców w nowej formie!

Szanowni Rodzice, od 12 lat wszyscy korzystamy z e-dziennika, którego funkcje dają nam możliwość bieżącego sprawdzania postępów uczniów w nauce i frekwencji oraz bezpośredniej komunikacji.
W tym roku dla usprawnienia i lepszej skuteczności działań wprowadzamy elektroniczną formę Konsultacji dla Rodziców. W dniach 4 i 5 grudnia 2019 r. w godz. 16:00 - 17:00 wszyscy Nauczyciele będą do Państwa dyspozycji. Proszę i zachęcam do skorzystania z tej formy kontaktu.

Magdalena Siedlik
Dyrektor Szkoły Szczepanika


Elektroniczne konsultacje odbywać się będą za pomocą "Modułu wiadomości" który znajdziemy na stronie głównej po zalogowaniu się do systemu e-dziennika. W celu maksymalnego uproszczenia komunikacji przygotowaliśmy dla Państwa krótką instrukcję korzystania z tego modułu do pobrania tutaj. Jednocześnie przypominamy, że jeden z rodziców/opiekunów proszony był przez wychowawcę (pierwsze zebranie po przyjęciu dziecka do szkoły) o podanie swojego maila na podstawie którego utworzone zostało konto w systemie e-dziennika. Rodzice/opiekunowie i uczniowie posiadają OSOBNE konta z osobnym dostępem! Prosimy nie udostępniać dzieciom kont rodzica/opiekuna. Jeżeli nie korzystali Państwo z e-dziennika należy przejść procedurę "Nie pamiętam jak się zalogować", jeżeli nie są Państwo pewni czy i jaki mail został podany prosimy o kontakt z wychowawcą.

Warto zobaczyć...

Trochę historii...

Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.