• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Gdzie Ci mężczyźni???

W dniach 28 i 29 listopada 2019 r. młodzież klas psychologicznych uczestniczyła w spotkaniach podsumowujących tegoroczną Kampanie „Biała wstążka”. Klasa 2 LOB wzięła udział w warsztatach prowadzonych przez mediatora rodzinnego nt. „Języków miłości” oraz syndromów DDA i DDD, które to skutecznie utrudniają budowanie dojrzałych relacji. Natomiast przedstawiciele klas 3 LOB i 1 LOBg wysłuchali wykładów nt. „Wczesne oznaki kryzysu w relacjach międzyludzkich” oraz „Aktualizacja męskiej roli we współczesnym świecie jako forma  zapobiegania zjawisku przemocy w rodzinie”. Najnowsze badania podają, że 70% – 80% problemów w związkach, które to następnie stają się przyczyną rozwodów, to problemy w komunikacji. Panowie! Mowa nie została zarezerwowana tylko dla pań. Warto podejmować wysiłki, aby wysłuchać i spróbować zrozumieć, co przeżywają nasi bliscy oraz samemu wyrażać, to co leży na sercu, bez pogardy i krytyki… - koordynacja kampanii w szkole: Magdalena Zabiega

Warto zobaczyć...

Trochę historii...

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.