• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Wyniki konkursu „Fotografia miesiąca”– listopad pt. „Mniej znaczy więcej”

W dniu 6 listopada 2019 r. komisja w składzie: Pani Dyrektor Magdalena Siedlik, Pan Wicedyrektor Artur Morys, Pan Patrycjusz Gąsiorek oraz Pan Adrian Dzierwa oceniła prace konkursowe i wyłoniła zwycięzców. W temacie „Mniej znaczy więcej” uczestnicy konkursu wychodzili poza ramy i schematy tworząc prace bardziej ciekawe i inspirujące. Przypominamy, że tylko pierwsze miejsce gwarantuje przyznanie oceny cząstkowej – „bardzo dobrej” w danym miesiącu. Zwycięzcom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy.

  • Galeria prac konkursowych o temacie „Mniej znaczy więcej”- tutaj
  • Całkowita ilość punktów ze wszystkich miesięcy - tutaj

Nagrodzone zdjęcia:

 

I miejsce – Bożena Klimek, kl. III TF


 

II miejsce – ex aequo Joanna Golec, kl. III TF


II miejsce  - ex aequo Amielia Michalska, kl. I TF


 

III miejsce –  Katarzyna Biel, kl. III TF

Warto zobaczyć...

Trochę historii...

Odwiedza nas 63 gości oraz 0 użytkowników.