• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Recytatorsko - aktorska X edycja APLAUZ 2019

13 grudnia 2019 r. na małej scenie tarnowskiego teatru odbyła się recytatorsko - aktorska edycja X Artystycznego Przeglądu Lawiny Animuszu Uczucia Zdolności APLAUZ 2019. Przegląd skierowany był do utalentowanych uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz dzieci i młodzieży z Pałacu Młodzieży.
W rywalizacji szkół podstawowych laureatami APLAUZ-u zostali:
1. miejsce - Maja Rzepa.
2. miejsce – Maja Majewska oraz Zuzanna Łakoma.
3. miejsce – Gabriela Szczepanik. Wyróżnienie – Kacper Szumlański.

W kategorii szkół ponadpodstawowych:
1. miejsce zajęła Zuzanna Gąsior.
2. miejsce – Hanna Białas.
3. miejsce zajął Dominik Szot.
Nagrodę publiczności zdobyła Zuzanna Gąsior.

W jury konkursu zasiedli: dyrektor Wydziału Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Tarnowa, Lucyna Bielatowicz, dyrektor Wydziału Kultury Urzędu Miasta Tarnowa, Marcin Sobczyk oraz Rafał Halski, tarnowski muzyk, organizator gry miejskiej i polonista. Jak co roku impreza cieszyła się dużą
popularnością. Na widowni zasiedli nie tylko uczestnicy rywalizacji, ale też wspierający ich rodzice i dziadkowie.
Zapraszamy do galerii zdjęć:
Galeria Gazety Krakowskiej
Galeria UM Tarnów

(foto nagłówkowe P. Topolski)

Warto zobaczyć...

Trochę historii...

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.