• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Konkursy świąteczne

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, w naszej szkole już po raz kolejny Samorząd Uczniowski zorganizował konkursy na stroik i kartkę bożonarodzeniową. Komisja w składzie: Pani Dyrektor Magdalena Siedlik, pan Wicedyrektor Sławomir Sus, opiekunowie SU Pani Bożena Jawuła i Pani Anna Chwistek oraz Przewodniczący SU Michał Babral dokonała oceny prac i wyłoniła zwycięzców. Ocenie podlegały następujące kryteria: oryginalność i kreatywność, staranność wykonania pracy, różnorodność użytych materiałów i ogólne wrażenie estetyczne. Poniżej prezentujemy wyniki. Wszystkim zwycięzcom i wyróżnionym gratulujemy!

Informujemy jednocześnie, że wszystkie kartki świąteczne zostały przekazane na akcję charytatywną „Wylosuj Anioła”, której celem jest udzielenie otuchy i wsparcia  dzieciom zmagającym się z chorobą nowotworową. Wszystkim serdecznie dziękujemy za wykonanie przepięknych prac konkursowych i przyczynienie się do jakże wyjątkowej akcji.

      

Warto zobaczyć...

Trochę historii...

Odwiedza nas 86 gości oraz 0 użytkowników.