• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

5. miejsce Technikum Nr 5 w rankingu "Perspektyw"

Z wielką dumą i satysfakcją możemy ogłosić, że Technikum Nr 5 w Szkole Szczepanika, w Ogólnopolskim Rankingu Szkół Średnich, organizowanym co roku przez miesięcznik PERSPEKTYWY zajęło 5. miejsce w Tarnowie i 48. w Małopolsce. Kryteria które brane są pod uwagę w przypadku techników to: sukcesy szkoły w olimpiadach (20 proc.), wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych (20 proc.), wyniki matury z przedmiotów dodatkowych (30 proc.) oraz wyniki egzaminu zawodowego (30 proc.). Serdeczne gratulacje należy złożyć na ręce uczniów, absolwentów, nauczycieli jak i Dyrekcji Szkoły! Cieszymy się, że co roku jesteśmy coraz wyżej w zestawieniach, bo jest to wynik ciężkiej pracy, inwencji i zaangażowania co stanowi dobry punkt odniesienia dla przyszłych uczniów i ich rodziców.
GRATULUJEMY! 

Ranking wojewódzki
Metodologia rankingu

 

Warto zobaczyć...

Trochę historii...

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.