• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Wyniki konkursu „Fotografia miesiąca”– grudzień pt. „Świąteczne inspiracje”

W dniu 8 stycznia 2020 r. komisja w składzie: Pani Dyrektor Magdalena Siedlik, Pan Wicedyrektor Artur Morys, Pan Patrycjusz Gąsiorek oraz Pan Adrian Dzierwa oceniła prace konkursowe i wyłoniła zwycięzców. W temacie „Świąteczne inspiracje” uczestnicy konkursu wychodzili poza ramy i schematy tworząc prace bardziej ciekawe i inspirujące. Przypominamy, że tylko pierwsze miejsce gwarantuje przyznanie oceny cząstkowej – „bardzo dobrej” w danym miesiącu. Zwycięzcom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy.

  • Galeria prac konkursowych o temacie „Świąteczne inspiracje”- tutaj
  • Całkowita ilość punktów ze wszystkich miesięcy - tutaj

Nagrodzone zdjęcia:

 

I miejsce – Jakub Kania, kl. I TFp


 

II miejsce – Marlena Wielgosz, kl. I TFp


III miejsce  - Paulina Burnat, kl. I TFp

Warto zobaczyć...

Trochę historii...

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.