• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Nowy temat konkursu „FOTOGRAFIA MIESIĄCA”- styczeń 2020

Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły na kolejną edycję konkursu „FOTOGRAFIA MIESIĄCA” na miesiąc styczeń. Tym razem tematem jest: „Autoportret”.
Jednocześnie informujemy, że aby zakwalifikować swoją pracę i uzyskać punkty należy przygotować ją w formie elektronicznej do wysyłki logując się na skrzynkę Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i wysłać anonimowo na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz zdać w formie papierowej do sekretariatu do dnia 11.02.2020 r.
Życzymy kreatywnego spojrzenia wink

Warto zobaczyć...

Trochę historii...

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.