• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Konkurs kolęd

W poniedziałek 20 stycznia 2020 r. w naszej szkole odbył się Konkurs Kolęd zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. Wzięło w nim udział 11 bardzo utalentowanych uczennic, a konkurs trwał 3 godziny lekcyjne. W skład jury wchodzili : Pan Dyrektor Sławomir Sus, Pani Profesor Anna Chwistek, Ksiądz Daniel Świątek oraz przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego Michał Babral. Głównym sponsorem nagród dla naszych uczestników była Kawiarnia Ciekawa Słodko - Słono. Pierwsze miejsce oraz nagrodę publiczności zdobyła Julia Bagińska z klasy 3A, drugie miejsce Julia Tatarczuch klasa 1Ag, trzecie miejsce zajęła Martyna Nowak z klasy 2TR oraz wyróżnienie otrzymała Kamila Bogacz klasa 2TF. Jeszcze raz bardzo gratulujemy laureatom oraz wszystkim uczestnikom konkursu. Zachęcamy wszystkich uczniów Szkoły Szczepanika do brania udziału w następnych konkursach szkolnych.

Warto zobaczyć...

Trochę historii...

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.