• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Konkurs na film krótkometrażowy

Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Tarnowie zaprasza do udziału w IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu pt. „Szkoła wolna od używek”. Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu filmu krótkometrażowego o tematyce dotyczącej profilaktyki uzależnień od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych w zespole składającym się z minimum 5 a maksymalnie 10 uczniów (mogą to być uczniowie z różnych klas). Maksymalny czas trwania filmu to 2 minuty. Dopuszczalna jest każda forma artystyczna (film, teledysk, reportaż, animacja itp.). Zgłoszenia przyjmowane są przez pedagoga szkolnego p. Magdalenę Zabiegę do 20.03.2020 r. Regulamin konkursu jest dostępny tutaj.

Warto zobaczyć...

Trochę historii...

Odwiedza nas 48 gości oraz 0 użytkowników.