fbpx
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Konkurs na Booktalking

5 marca 2020 r. w Bibliotece Pedagogicznej w Tarnowie odbył się Konkurs na Booktalking dla uczniów szkół średnich. Konkurs miał na celu upowszechnienie czytania i zasugerowanie najbardziej wartościowych pozycji odpowiednich dla młodzieży. Laureatką została Anna Sikora z klasy 1 LOBp, a wyróżnienie przypadło Natalii Ćwiklińskiej, również z klasy 1 LOBp. Młodzi czytelnicy mieli możliwość autoprezentacji w miłej i życzliwej atmosferze, a  ich występy oceniało jury w składzie:

Beata Kania – dyrektor Biblioteki Pedagogicznej w Tarnowie

Gabriela Marzec – maturzystka, miłośniczka literatury, wielokrotna uczestniczka debat oksfordzkich

Marek Czaja – polonista, historyk, bibliotekarz

Gratulujemy!

Warto zobaczyć...

Trochę historii...

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.