fbpx
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Komunikat dyrektora szkoły

Drodzy Uczniowie,
zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią od 16.03.2020 r. treści programowe będą realizowane on-line. Nauczyciele przedstawią Wam formy kontaktu oraz metody pracy zgodne ze specyfiką przedmiotu. Informacje będą przekazywane poprzez e-dziennik. Proszę o systematyczne zapoznawanie się z umieszczonymi informacjami i komunikatami. Zawieszenie zajęć powoduje również odwołanie realizacji praktyk zawodowych.
Ponawiam prośbę i apel o zachowanie wszelkich środków ostrożności oraz śledzenie informacji w mediach i dostosowanie się do publikowanych zaleceń. 
Nieodmiennie życzę zdrowia.
 
Magdalena Siedlik
Dyrektor Szkoły Szczepanika

Warto zobaczyć...

Trochę historii...

Odwiedza nas 47 gości oraz 0 użytkowników.