fbpx
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8

"Zdrowie jest najpierwszym darem..." #zostajewdomu

Ogłoszona przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) pandemia choroby COVID-19 spowodowana wirusem SARS- CoV-2 to alert, który w praktyce oznacza, że poszczególne kraje podejmują bardzo restrykcyjne decyzje związane z wyjazdami obywateli i wjazdami na swoje terytorium, kwarantannami i wszelkimi zaleceniami sanitarno-epidemiologicznymi dotyczącymi całego społeczeństwa.
Zaistniała sytuacja skomplikowała życie każdego z nas. Wymusiła inne formy nauczania i uczenia się, spędzania wolnego czasu i wypoczynku. W obliczu tego zagrożenia apeluję do Was słowami Platona, abyście mie­li na uwadze, że "zdrowie jest najpierwszym darem…”.

Bezwzględnie stosujcie się do zaleceń sanitarno-epidemiologicznych:

 • nie wychodźcie z domu
 • nie spotykajcie się z osobami poddanymi kwarantannie, osobami, które mają objawy infekcji, osobami, które mogły mieć kontakt z ludźmi, u których istnieje podejrzenie zakażenia koronawirusem
 • przestrzegajcie zasad higieny, myjcie często ręce
 • wietrzcie mieszkania 
 • odżywiajcie się racjonalnie
 • nie zapominajcie o aktywności fizycznej, którą można wykonywać w domu.

 Miejmy świadomość odpowiedzialności za zdrowie swoje i najbliższych!

 Życzę zdrowia

#zostajewdomu M. Czyszczoń

Warto zobaczyć...

Trochę historii...

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.