fbpx
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

String Art w wykonaniu 2TPM

To my, klasa IITPM na zajęciach poznałyśmy technikę artystyczną, która może stać się kreatywnym sposobem na spędzanie jesiennych wieczorów, niesamowicie oryginalną dekoracją ścian a nawet nowym hobby. Mamy tu na myśli bardzo popularną ostatnimi czasy sztukę STRING ART. String art to technika wyplatania różnych obrazków z kolorowej włóczki, muliny lub nici na drewnie. Kontury wyplatanych wzorów najpierw „nanosi” się rysując konkretny wzór, a następnie wbija się  w kontur gwoździe, które stają się „stelażem” dzieła. Dzięki tej technice możemy w prosty sposób wykonać niezwykle, unikalne ozdoby do domu, biura lub po prostu zrobić komuś oryginalny i spersonalizowany prezent od serca. Zobaczcie sami nasze efekty… zapraszamy do galerii i na warsztaty w pracowni krawieckiej, by obejrzeć prace.

Dziękujemy p. B. Łakoma za przygotowanie z klasą TM podobrazi do string art

Warto zobaczyć...

Trochę historii...

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.