• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Apel Centrum Sportów Konnych w Odporyszowie

Aktualnie w Centrum Sportów Konnych jest 18 koni. Wszystkie czekają, aby ponownie rozpocząć zajęcia jazdy konnej dla dzieci. To trudny czas, ponieważ Centrum to przedsiębiorstwo społeczne. Aby realizować swoją ofertę statutową i się utrzymać, musi pozyskać na to środki. Jest to możliwe dzięki wsparciu partnerów oraz sprzedaży usług sportowych. W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną Centrum od kilku tygodni nie prowadzi działalności, natomiast pracownicy SIEMACHY opiekują się bacznie końmi i przygotowują je do dalszej pracy. Każdego dnia karmią je, czyszczą, ujeżdżają, zapewniają opiekę weterynaryjną. Zbieramy środki na utrzymanie koni, zakup siana, słomy, owsa, opiekę weterynarza, kowala, a także opłatę ze media, obsługę stajennego oraz wywóz nieczystości. Każdy gest jest niezwykle ważny w tym trudnym czasie.
Dla wszystkich którzy chcieli by wspomóc Centrum Sportów Konnych w Odporyszowie podajemy nr konta bankowego: 35 1020 2892 0000 5602 0238 8544

Warto zobaczyć...

Trochę historii...

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.