• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Pomoc psychologiczno-pedagogiczna online

Drodzy Uczniowie, Rodzice!
W obecnej sytuacji, kiedy przedłuża się zdalne nauczanie, przypominamy, że pomimo braku osobistego kontaktu, pomoc psychologiczno - pedagogiczna w naszej szkole jest cały czas udzielana online.

Łatwy i szybki dostęp do specjalistów celem podzielenia się swoimi wątpliwościami czy problemami jest możliwy min. za pomocą e-dziennika czy dysku Google. Jeśli chcecie Państwo skorzystać z porady psychologa, taką możliwość oferują nam tarnowskie poradnie: Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna, oraz Specjalistyczna Poradnia Profilaktyczno – Terapeutyczna. Dodatkowo od 1 kwietnia w Zespole Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie rozpoczął działalność  Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologiczno - Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży. Na miejscu uczniowie i rodzice będą mogli otrzymać szybką i skuteczną  pomoc psychologów i psychoterapeutów.

Warto zobaczyć...

Trochę historii...

Odwiedza nas 57 gości oraz 0 użytkowników.