• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

E – porady zawodowe

Współpracujące ze szkołą Centrum Informacji i Planowania Kariery zawodowej przygotowuje możliwość zdalnego poradnictwa zawodowego dla zainteresowanych, także z uwzględnieniem indywidualnych badań i porad na rozpoznanie własnych predyspozycji zawodowych.

W obecnej chwili możliwe jest  zapoznawanie się z informacjami zawodowymi za pomocą stron:

https://wupkrakow.praca.gov.pl/urzad/centrum-informacji-i-planowania-kariery-zawodowej/informacje-zawodowe oraz  wykorzystanie narzędzi na stronie www.projektdual.pl

To platforma cyfrowa związana z edukacją zawodową i kształceniem oraz szkoleniem w systemie dualnym powstała w projekcie pn. „DUAL” w ramach ponadnarodowej współpracy. Znajduje się na niej narzędzie diagnostyczne – test Badanie kompetencji przeznaczone min. do wspierania procesu doradztwa zawodowego oferowanego uczniom i absolwentom systemu szkolenia i/lub kształcenia zawodowego. Służy zainteresowanym uczniom w określeniu poziomu motywacji, oczekiwań i własnych umiejętności. (M. Zabiega)

Warto zobaczyć...

Trochę historii...

Odwiedza nas 57 gości oraz 0 użytkowników.