• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

XI Artystyczny Przegląd Lawiny Animuszu, Uczucia, Zdolności - APLAUZ Tarnów 2020

Szkoła Szczepanika wspólnie z Wydziałem Kultury Urzędu Miasta Tarnowa organizuje XI Artystyczny Przegląd Lawiny Animuszu, Uczucia, Zdolności - APLAUZ Tarnów 2020, skierowany do utalentowanych młodych mieszkańców naszego regionu - uczniów szkół podstawowych i      ponadpodstawowych. W ramach tego przedsięwzięcia tradycyjnie proponujemy edycję: fotograficzną i plastyczną.

Tematem konkursu fotograficznego jest: "Codzienność w czasach pandemii", a tematem konkursu plastycznego: "Czego nie wiedzieliśmy o sobie przed kwarantanną".

Uczestnicy przysyłają fotografie, zdjęcia lub skan pracy plastycznej tylko i wyłącznie na poniższego maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 29 maja 2020 r.

Każdy z uczestników konkursu szkolnego "Fotografia miesiąca 2020" bierze automatycznie udział w w/w konkursie.

Szczegóły regulaminów uczestnictwa można przeczytać na tej stronie.

Warto zobaczyć...

Trochę historii...

Odwiedza nas 52 gości oraz 0 użytkowników.