• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Konkurs plastyczny – KOLORY ŚWIATA

Barwa to pojecie, które możemy rozpatrywać w wielu aspektach życia, nauki, techniki i otaczającego nas świata. To temat niezwykle obszerny, a jego wizualizacja daje nieograniczone możliwości. Stąd pomysł konkursu dla wszystkich uczniów naszej szkoły; młodych, kreatywnych ludzi, pełnych pomysłów. Projekt plakatu „KOLORY ŚWIATA” może być abstrakcją, realistycznym obrazem pokazującym wielobarwność, wielokulturowość świata czy Polski.

Wymagania:

- format A3,

- dowolna technika plastyczna, w tym grafika komputerowa.

- zapis do pliku JPG lub PDF (plakaty wykonane techniką inną niż grafika komputerowa trzeba zeskanować lub sfotografować)

Prace konkursowe należy przesłać pocztą elektroniczną, na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W temacie wiadomości wpisać: plakat  - imię i nazwisko autora, klasa

Termin: 22 maja 2020 r.

 

Zapraszamy do wzięcia udziału i życzymy ciekawych pomysłów. 

Warto zobaczyć...

Trochę historii...

Odwiedza nas 40 gości oraz 0 użytkowników.