• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Pomysły na pracę po dietetyce i psychodietetyce – cz. II

Pozostały nam do zaoferowania jeszcze cztery propozycje.

Pierwsza dla osób o umyśle ścisłym, naukowym. Dla nich wskazane są takie miejsca pracy jak: laboratorium - badania naukowe, dotyczące wpływu jedzenia na różne aspekty życia, uczelnie wyższe i instytuty zajmujące się badaniami nad żywieniem populacji.

            Druga propozycja dla fanów sportu, rekreacji, troski o zdrowie. Te osoby mogą pracować jako dietetyk w klubach sportowych (zwykłych i juniorskich), centrach zdrowia i urody, Wellness i SPA, klubach fitness oraz ośrodkach przygotowujących sportowców do udziału w zawodach sportowych – udzielając porad, układając diety, ewentualnie  pomagać w doborze suplementacji.

            Szkolenia i promocja zdrowego żywienia to kolejna, trzecia propozycja dla osób, które lubią dzielić się swoją wiedzą i mają zapędy pedagogiczne. Mogą one założyć własną szkołę zdrowego gotowania (dla dzieci, dla dorosłych),  być wykładowcą, szkoleniowcem z zakresu zdrowego żywienia, indywidualnym konsultantem (diet coach),  osobistym, dyspozycyjnym doradcą ludzi show-biznesu, polityki, prowadzić dietetyczny telefon zaufania, pogotowie żywieniowe poprzez infolinię, pełnić rolę trenera personalnego  czy promotora zdrowego żywienia.

            Jeśli masz zmysł do interesu i wszystko czego dotkniesz zamienia się w przysłowiową żyłę złota,  dołącz do tego twoje zainteresowanie dietetyką i zostań przedsiębiorcą To czwarta, ostatnia możliwość.  Otwórz sklep ze zdrową żywnością, zostań doradcą, sprzedawcą w sklepach z żywnością ekologiczną, suplementami i odżywkami, preparatami specjalnego przeznaczenia żywieniowego, prowadź gabinet medycyny naturalnej czy własne przedsiębiorstwo planujące osobiste metamorfozy.

           

            Jeżeli nasze propozycje spotkały się z Twoją aprobatą, nie czekaj, przyjdź do naszej Szkoły i realizuj siebie, swoje marzenia, plany i zadbaj o swoją przyszłość już dzisiaj.

            W przyszłym tygodniu kolejna dietetyczna odsłona. Zapraszamy.

Warto zobaczyć...

Trochę historii...

Odwiedza nas 46 gości oraz 0 użytkowników.