fbpx
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

XI Artystyczny Przegląd Lawiny Animuszu, Uczucia, Zdolności - Tarnów 2020 za nami

Nasza szkoła była jednym z Organizatorów tego przedsięwzięcia wspólnie z Wydziałem Kultury Urzędu Miasta Tarnowa oraz Zakładem Poprawczym w Tarnowie. Honorowy patronat nad tegoroczną edycją APLAUZ'u objął Pan Witold Kozłowski - Marszałek Województwa Małopolskiego. Konkurs  obejmował następujące dziedziny artystyczne: plastyczną i fotograficzną, a skierowany był do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych regionu tarnowskiego. Udział w nim wzięło 48 uczestników i zgłoszono łącznie 104 prace plastyczne i fotograficzne. W XI edycji plastycznej APLAUZ, której temat przewodni brzmiał: ,,Czego nie wiedzieliśmy o sobie przed kwarantanną”, nagrodzono Martynę Adamczyk i Piotra Łesyka, przyznając dwa równorzędne 1 miejsca. Natomiast w edycji fotograficznej, której temat brzmiał: ,,Codzienność w czasach pandemii” przyznano 1 miejsce Filipowi Krzanowi. Drugie miejsce przyznano Ewelinie Witek, a na trzecim miejscu sklasyfikowano zdjęcia Huberta Kotula.

Nagrodzone prace:


Edycja plastyczna:

   
1 miejsce ex aequo Martyna Adamczyk1 miejsce ex aequo Piotr Łesyk


Edycja fotograficzna:

  

 1 miejsce Filip Krzan


 

2 miejsce Ewelina Witek


3 miejsce Hubert Kotula


 

Warto zobaczyć...

Trochę historii...

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.