• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Rekrutacja do internatu

Podania do internatu szkolnego na rok szkolny 2020/2021 należy składać w sekretariacie szkoły do czasu zakończenia rekrutacji szkolnej (19.08.2020 r.) - można to uczynić przy przy dostarczaniu dokumentów komisji rekrutacyjnej. Liczba miejsc jest ograniczona, a o kolejności przyjęć decyduje głównie odległość od miejsca zamieszkania kandydata. Druk podania do pobrania tutaj. Regulamin rekrutacji do internatu dostępny jest tutaj.

Szczegółowe informacje uzyskać można w sekretariacie szkolnym pod numerami telefonów: 14 621 83 16, 14 621 17 30.

Ogłoszenie wyników rekrutacji odbędzie się dzień po wywieszeniu list uczniów klas pierwszych - informacja ta, przekazana zostanie telefonicznie (prosimy o podanie nr telefonu do rodzica na podaniu!).

Aneta Kuta, kierownik Internatu

Warto zobaczyć...

Trochę historii...

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.