• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Wakacje 2020!

Kochana Rodzino Szkoły Szczepanika, czerwcowe upały przypomniały nam o wakacyjnych wędrówkach, plażach, szlakach turystycznych, osobliwościach regionów... W innych niż co roku okolicznościach witaliśmy lato. Miniony rok szkolny zaskoczył nas wszystkich scenariuszem wydarzeń, wcześniej zupełnie niewyobrażalnych. Był sprawdzianem naszej odpowiedzialności i kreatywności, trzeba było szybko zmodyfikować kalendarz, by sprostać nowym zadaniom. Udało się kontynuować naukę, wychowanie, uroczystości szkolne w formie zdalnej. Dziękuje wszystkim za współpracę. Życzę tak potrzebnego słońca, miłego spędzania wolnego czasu, ciekawych relacji i nowych znajomości. Miejmy jednak na uwadze zachowanie środków bezpieczeństwa. 
Życzę szczęśliwego powrotu do szkoły we wrześniu. 

Magdalena Siedlik
 Dyrektor Szkoły

Warto zobaczyć...

Trochę historii...

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.