fbpx
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021!

 

1 września 2020 r. (wtorek) zgodnie z kalendarzem MEN przypada rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021.

Ze względu na stan epidemiczny odbędzie się ono w Naszej Szkole.

O godz. 8.00 odprawiona zostanie Msza Św. w Bazylice Katedralnej. 
Spotkania z wychowawcami odbywać się będą w salach według następującego przydziałuObowiązuje strój galowy!
Zobowiązuje się uczniów do unikanie skupisk ludzkich wokół szkoły, przed i po spotkaniu z wychowawcami. Podczas spotkań z wychowawcami prosimy zachować bezpieczne odległości. W przestrzeniach wspólnych na terenie szkoły zalecamy używanie maseczek. 

Życzymy Wam, drodzy Uczniowie (szczególnie pierwszoklasiści!), aby nadchodzące miesiące były nie tylko czasem wytężonej pracy, ale niosły ze sobą także wiele radości i zadowolenia z rozwoju własnych zainteresowań i uzdolnień.

Warto zobaczyć...

Trochę historii...

Odwiedza nas 66 gości oraz 0 użytkowników.