fbpx
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Powitanie Społeczności Szkoły Szczepanika w roku szkolnym 2020/2021!

 Szanowni Państwo,
Drodzy Uczniowie, Rodzice, Grono Pedagogiczne oraz Pracownicy administracji i obsługi. Witam Państwa serdecznie, a szczególne słowa powitania kieruję do tych, którzy po raz pierwszy przekraczają próg Szkoły Szczepanika. Również przyszłym maturzystom i uczniom zdającym w tym roku egzaminy zawodowe życzę wszelkiej pomyślności!

Przed nami nowe wyzwania. Wszyscy zapewne zastanawiacie się, jak będzie wyglądać nauka, być może za uśmiechem kryje się stres i niepewność. Technologiczne udogodnienia i wirtualna rzeczywistość, którą traktujemy już nie tylko jako sposób zdobywania i poszerzania wiedzy, ale również jako miejsce do dyskusji, wymiany zdań, oceny ludzi, sprawia, że znika w tym wszystkim ,,prawdziwy człowiek”. Wierzę, że powrót do szkoły, tej stacjonarnej, pozwoli na spokojną pracę, da możliwość rozmowy, dyskusji, nauki w najbardziej oczywisty sposób, jakim jest spotkanie człowieka z człowiekiem.

Drodzy Uczniowie, pamiętajcie, aby w pogoni za dobrymi wynikami w nauce nie zatracić uśmiechu i życzliwości. Wiele zależy od nas samych i naszej wewnętrznej dyscypliny. 

Wzajemne wsparcie, współpraca i życzliwość, pozwolą nam wszystkim realizować działania edukacyjne w nowym roku szkolnym. 

Zapraszam na film powitalny Samorządu Uczniowskiego i Dyrekcji Szkoły Szczepanika:

W imieniu Dyrekcji Szkoły Szczepanika - Sławomir Sus

Warto zobaczyć...

Trochę historii...

Odwiedza nas 38 gości oraz 0 użytkowników.