fbpx
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Procedury dotyczące COVID-19  w Szkole Szczepanika – uzupełnienie

Szanowni Państwo,
1. Do "zestawu" procedur wprowadzamy kolejną procedurę dotyczącą Zasad bezpiecznego korzystania z pojazdów publicznego transportu zbiorowego w trakcie epidemii (patrz INFORMACJE - Procedury COVID 19, pkt.4)
2.  W Procedurze organizacji bezpiecznych warunków kształcenia i pracy w ZSOiT i. Jana Szczepanika w Tarnowie w związku z pandemią choroby COVID – 19 (pkt.1), w Postanowieniach ogólnych wprowadzono zapis: 
Po przyjściu do szkoły uczniowie/ nauczyciele/ pracownicy dezynfekują ręce. Zaleca się noszenie maseczek przy wejściu do szkoły oraz przy poruszaniu się w przestrzeniach użyteczności wspólnej
takiej jak korytarze, toalety czy szatnie. W klasach UCZNIOWIE nie muszą nosić maseczek.

Warto zobaczyć...

Trochę historii...

Odwiedza nas 69 gości oraz 0 użytkowników.