fbpx
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Zrób własny projekt społeczny!Zdobądź międzynarodowy certyfikat i lepszą pracę!

Zrób własny projekt społeczny!
Zdobądź międzynarodowy certyfikat i lepszą pracę!

 14 września 2020 r. rusza siódma edycja Olimpiady projektów społecznych Zwolnieni z Teorii, czyli najpopularniejszej Olimpiady dla uczniów szkół ponadpodstawowych w Polsce. Do tej pory 80 tys. uczniów z całej Polski wzięło udział i zrealizowało 2,8 tys. projektów społecznych, które pozytywnie wpłynęły na życie 15 milionów Polaków. Celem olimpiady jest rozwój innowacyjności i kreatywności uczniów oraz zwiększenie zaangażowania młodzieży w wolontariat.


Zapraszam uczniów, który chcieliby wziąć udział w tym projekcie. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 16.09.2020 r. na dużej przerwie w Auli Szkolnej. 

 

Szczegółowych informacji udziela p. Monika Zachara

https://zwolnienizteorii.pl/

Warto zobaczyć...

Trochę historii...

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.