• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Konkurs "Kim będę"

„KIM BĘDĘ”

Cel konkursu: Celem konkursu jest zainspirowanie do poszukiwań informacji o zawodach i świecie pracy. Rozwijanie postawy tolerancji oraz szacunku dla ludzi wykonujących różne zawody. Rozwijanie kreatywności, wrażliwości estetycznej i aktywności twórczej.

Organizator konkursu: Organizatorem konkursu jest Fundacja Honor Pomagania Dzieciom. Adres do korespondencji: Ul. Gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego 39 lok. 203, 03-982 Warszawa, www.fundacjahpd.pl, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 Zasięg konkursu: Konkurs organizowany jest na terenie całej Polski.

 Czas trwania konkursu: termin oddawania prac konkursowych kończy się 22 września 2020 r.

Zadania konkursowe: Zadaniem konkursowym jest przygotowanie w formie papierowej plakatu o wymiarach: 50cm x 70cm (nie większy). Każdy z uczestników konkursu przygotowuje jedną indywidualną pracę plastyczną, w dowolnej technice graficznej lub malarskiej prezentującą wymarzony dla siebie zawód. W konkursie biorą udział tylko prace wykonane samodzielnie

Nagrody: Nagrodą w konkursie jest dofinansowanie do 7 dniowego pobytu (6 noclegów) w Zakopanem w Hotelu PRL lub w Kawęczynku na Roztoczu w Ośrodku Ostoya Roztocze. W roku szkolnym 2020/2021 , w wyznaczonym przez Fundację terminie i miejscu (październik 2020r. – luty 2021r.)

 I Miejsce. 50% dofinansowania do 7-dniowego pobytu dla całej klasy w Zakopanem lub w Kawęczynku na Roztoczu.

 II Miejsce. 40% dofinansowania do 7-dniowego pobytu dla całej klasy w Zakopanem lub w Kawęczynku na Roztoczu.

 III Miejsce. 30% dofinansowania do 7-dniowego pobytu dla całej klasy w Zakopanem lub w Kawęczynku na Roztoczu.

Nagrody przyznawane są przez Radę Fundacji Honor Pomagania Dzieciom.

Regulamin konkursu dostępny na:  https://www.fundacjahpd.pl/

Wszelkich dodatkowych informacji udziela  Pani Iwona Gniewek i Pani Beata Witek.

Warto zobaczyć...

Trochę historii...

Odwiedza nas 173 gości oraz 0 użytkowników.