fbpx
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Akademia Liderów 2021

Fundacja Świętego Mikołaja otworzyła właśnie rekrutację do Akademii Liderów.

Akademia Liderów to prowadzony od 6 lat program rozwojowy dla młodych osób zaangażowanych społecznie, które chcą rozwijać swoje liderskie kompetencje. Program jest wyjątkowy i serdecznie uczniów do wzięcia udziału w rekrutacji do Akademii! Udział w programie daje uczniom wiedzę i kompetencje jak skutecznie prowadzić projekty, jak planować działania, jak zarządzać zespołem, jak prowadzić fundraising i jak być dobrym liderem. Jest to także ogromna dawka motywacji.

Rekrutacja trwa w tym roku od 16 KWIETNIA do 16 MAJA.
Formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie www.mikolaj.org.pl/akademia

Więcej o Akademii Liderów tutaj.

Warto zobaczyć...

Trochę historii...

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.