fbpx
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Pomoc świadczona przez Fundację Auxilium

15 marca 2021 r. Fundacja „AUXILIUM” rozpoczęła realizację projektu dla mieszkańców miasta Tarnowa współfinansowanego z budżetu Gminy Miasta Tarnowa pn. „Udzielanie pomocy psychologicznej osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz prowadzenie psychoedukacji i profilaktyki z wykorzystaniem nowoczesnych środków w komunikowaniu się”.

Osoby (rodzice, pełnoletni uczniowie),które znajdują się w trudnych sytuacjach życiowych, potrzebują porady lub wsparcia, w ramach realizacji zadania mają dostęp do specjalistycznego poradnictwa psychologicznego, terapeutycznego, pedagogicznego, prawnego, socjalnego oraz
możliwość udziału w spotkaniach, wykładach i konferencjach z zakresu profilaktyki i promocji zdrowego stylu życia.

Fundacja AUXILIUM prowadzi punkt konsultacyjny przy ul. Mościckiego 14 (budynek Miejskiej Przychodni nr II ). Punkt czynny jest do 31 grudnia br. , z wyłączeniem jednego miesiąca – od 15 lipca do 15 sierpnia, od poniedziałku do soboty przez 4 godziny dziennie. Ponadto osoby zainteresowane od poniedziałku do piątku przez 4 godziny dziennie mogą skorzystać z poradnictwa telefonicznie.

Szczegółowe informacje dostępne są pod numerem telefonu 14 692 02 93, a także na stronie internetowej arka.diecezja.tarnow.pl oraz profilu Facebook pod adresem Centrum Psychoedukacji i Pomocy Psychologicznej ARKA.

Warto zobaczyć...

Trochę historii...

Odwiedza nas 60 gości oraz 0 użytkowników.