fbpx
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Tydzień Bibliotek 2021 - promujemy czytelnictwo!

Książka uczy, dostarcza rozrywki, kształtuje nasze postawy, bywa receptą na życie. Pozwala obcować z fascynującymi postaciami, rozwija wyobraźnię, często jest przewodnikiem po świecie. Książka zawsze angażuje i pobudza do myślenia. Książka jest dobra na wszystko!

Promocji czytania podjęli się uczniowie klas drugich Technikum Reklamy we współpracy z biblioteką szkolną oraz panią Martą Podleśną. W ramach zajęć z projektowania i kreacji reklamy wykonali projekty plakatów oraz przygotowali teksty reklamowe w formie storytelling. Reklama narracyjna to bardzo ciekawa forma marketingu i promocji.

Promocja czytania połączona jest z ogólnopolską akcją Tydzień Bibliotek 2021.

Zapraszamy do galerii oraz do biblioteki szkolnej!

Warto zobaczyć...

Trochę historii...

Odwiedza nas 67 gości oraz 0 użytkowników.