fbpx
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Wyniki konkursu „Fotografia miesiąca”– kwiecień pt. „Mosty”

W dniu 6 maja 2021 r. komisja w składzie: Pan Dyrektor Sławomir Sus, Pan Wicedyrektor Artur Morys, Pan Patrycjusz Gąsiorek oraz Pan Adrian Dzierwa oceniła prace konkursowe i wyłoniła zwycięzców. W temacie „Mosty” uczestnicy konkursu wychodzili poza ramy i schematy tworząc prace bardziej ciekawe i inspirujące. Przypominamy, że tylko pierwsze miejsce gwarantuje przyznanie oceny cząstkowej – „bardzo dobrej” w danym miesiącu. Zwycięzcom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy.

  • Galeria prac konkursowych o temacie „Mosty”- tutaj
  • Całkowita ilość punktów ze wszystkich miesięcy - tutaj

Nagrodzone zdjęcia:

 

I miejsce – Martyna Ciepiela, kl. I TF­


 

II miejsce – Szymon Baranowski kl. I TFIII miejsce  – Jakub Kania, kl. II TF

Warto zobaczyć...

Trochę historii...

Odwiedza nas 65 gości oraz 0 użytkowników.