fbpx
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Znamy wyniki szóstej edycji konkursu Mądra Książka Roku 2020

Wynalezienie Europy Wschodniej; Miasto Potwór; Nauka. To lubię; Nie jesteś sam w domu – to tytuły, które zostały wybrane Mądrymi Książkami Roku 2020. 20 maja o godz. 17.00 w ramach Copernicus Festival 2021: Wyobraźnia zostały ogłoszone wyniki organizowanego od 2016 roku konkursu na najlepszą książkę popularnonaukową wydaną lub przetłumaczona na język polski w ubiegłym roku.

Częścią Gali konkursu Mądra Książka Roku 2020 było także ogłoszenie wyników konkursu dla małopolskich szkół średnich na najlepszą laudację lub okładkę Mądrej Książki Roku, którego współorganizatorem był Priorytetowy Obszar Badawczy Society of the Future.

Uczennica klasy II TRg Weronika Boruch zdobyła wyróżnienie za projekt okładki Dinozaury odkryte na nowo. Jak rewolucja naukowa rewiduje historię. Opiekunka: Iwona Gniewek.

Poniżej praca Weroniki i prace które zwyciężyły w konkursie. Gratulujemy!

 

     

Warto zobaczyć...

Trochę historii...

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.