fbpx
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Konkurs EKO-ART

Jesteś kreatywny i masz dobre pomysły? Temat ochrony środowiska nie jest Ci obojętny? Chcesz by Twoje pomysły dotarły do milionów odbiorców?


Stwórz plakat, który w oryginalny sposób zasygnalizuje ekologiczny problem, z jakim zmaga się współczesny świat, lub zaproponuje jego rozwiązanie.
 
Przygotuj projekt graficzny o tematyce ekologicznej, w formie plakatu. Możesz go wykonać za pomocą graficznych programów komputerowych lub metodami tradycyjnymi. W celu zgłoszenia do konkursu należy przesłać plik w formie JPG lub PDF, w rozmiarze nie większym niż 20 MB. Dlatego prace wykonane metodami tradycyjnymi należy wcześniej utrwalić w formie cyfrowej (skan lub fotografia), a ich oryginały zachować do czasu zakończenia konkursu. Jury przy wyborze najlepszych prac weźmie pod uwagę ich: innowacyjność, kreatywność, potencjał oddziaływania na odbiorców, potencjał eksploatacji w mediach, oryginalność, estetyka oraz styl wykonania pracy konkursowej.
 
Zgłoszenia do konkursu przyjmujemy do 15.06.2021 r. Prace należy przesłać na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z imieniem i nazwiskiem oraz klasą.

Zapraszamy również na stronę internetową konkursu: www.eko-czynni.pl

Warto zobaczyć...

Trochę historii...

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.