fbpx
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Talent Szkoły Szczepanika

Taniec, śpiew, recytacja wiersza, a może gra na instrumencie? 
Zdecyduj sam i zaprezentuj swój talent już 16 czerwca w auli szkolnej podczas kolejnej edycji szkolnego konkursu TALENT SZKOŁY SZCZEPANIKA.

Prosimy wszystkie osoby zainteresowane uczestnictwem w konkursie o przesłanie zgłoszenia (imię i nazwisko, klasa, krótka informacja o prezentowanym talencie) na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W tytule prosimy o wpisanie: Talent Szkoły Szczepanika.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 11 czerwca (piątek).
Regulamin dostępny tutaj.

Czekamy właśnie na Ciebie!!!


Warto zobaczyć...

Trochę historii...

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.