fbpx
  • 1
  • 2
  • 3

Wyniki konkursu „Fotografia miesiąca”– maj pt. „Odbicia”

W dniu 15 czerwca 2021 r. komisja w składzie: Pan Dyrektor Sławomir Sus, Pan Wicedyrektor Artur Morys, Pan Patrycjusz Gąsiorek oraz Pan Adrian Dzierwa oceniła prace konkursowe i wyłoniła zwycięzców. W temacie „Odbicia” uczestnicy konkursu wychodzili poza ramy i schematy tworząc prace bardziej ciekawe i inspirujące. Przypominamy, że tylko pierwsze miejsce gwarantuje przyznanie oceny cząstkowej – „bardzo dobrej” w danym miesiącu. Zwycięzcom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy.

  • Galeria prac konkursowych o temacie „Odbicia”- tutaj
  • Całkowita ilość punktów ze wszystkich miesięcy - tutaj

Nagrodzone zdjęcia:

 

I miejsce – Beata Misiaszek, kl. II TFp­


 

II miejsce – Karolina Dybowska kl. II TFpIII miejsce  – Szymon Baranowski kl. I TF

Warto zobaczyć

Trochę historii...

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.