fbpx
  • 1
  • 2
  • 3

Wakacyjny konkurs wypracowań

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów do wakacyjnej zabawy słowem. Na portalu edukacyjnym Dyktanda.pl rusza kolejna edycja cieszącego się ogromną popularnością konkursu Mistrz Wypracowań. Na uczestników czeka lista niezwykle ciekawych tematów związanych z geografią, historią oraz językiem polskim - każdy znajdzie coś dla siebie! Dla zwycięzców przygotowaliśmy bardzo cenne nagrody rzeczowe! Za każde przesłane i zaakceptowane przez moderatora wypracowanie uczestnik otrzymuje punkty, które sumują się w rankingu. Wystarczy wystarczy zająć jedno z pierwszych pięćdziesięciu miejsc, aby odebrać nagrodę! Co więcej, organizator przygotował również nagrody gwarantowane, przydzielane za osiągnięcie wskazanej liczby punktów. Do wzięcia udziału w konkursie Wakacyjny Mistrz Wypracowań, wystarczy zalogować lub zarejestrować się (bezpłatnie) w portalu Dyktanda.pl oraz kliknąć na stronie ZAPISZ SIĘ DO KONKURSU. Konkurs potrwa od od 25 czerwca do 31 sierpnia 2021 r. 
ZAPRASZAMY!

Warto zobaczyć

Trochę historii...

Odwiedza nas 190 gości oraz 0 użytkowników.