fbpx
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Dofinansowanie zakupu podręczników, mat. edukacyjnych i ćwiczeniowych (dawna „Wyprawka szkolna”)

Uczniowie posiadający orzeczenie o niepełnosprawności mogą w roku szkolnym 2021/2022 skorzystać z pomocy w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w ramach Rządowego programu pomocy uczniom niepełnosprawnym w latach 2020-2022. Pomoc udzielana jest bez względu na wysokość dochodu w rodzinie – wymagane jest orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego wydane przez publiczną poradnię psychologiczno-pedagogiczną, w tym poradnię specjalistyczną. Wnioski o dofinansowanie składa się w sekretariacie w terminie do 7 września 2020 r. Dodatkowych informacji udziela p. Monika Zachara. Szczegółowe informacje i wniosek do pobrania tutaj.

Warto zobaczyć...

Trochę historii...

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.