fbpx
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Listy dla Blanki

Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w nowej akcji szkolnej "Listy dla Blanki"! Blanka to dziewczynka, chorująca na śmiertelną chorobę, rozległego glejaka pnia mózgu. Już nie długo, 20 września obchodzi swoje 4 urodziny a jej jedynym życzeniem jest dostać listy. Akcja polega na tym, by zrobić/ kupić kartkę urodzinową i napisać coś od siebie dla naszej małej jubilatki. Dlatego prosimy uczniów naszej szkoły o napisanie listów na kartkach urodzinowych (mile widziane z motywem dinozaurów) i przyniesienie ich do radiowęzła do 17 września (tj piątek) do godziny 12:00. Każdy podarunek mile widziany!! Stać nas na ten drobny a jakże wielki gest! Dla Blanki! Zrób coś dobrego!
Więcej informacji nt. tego wydarzenia można zdobyć u Pani Pedagog Magdaleny Zabiegi

Więcej informacji o Blance tutaj...

Warto zobaczyć...

Trochę historii...

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.