fbpx
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Konkurs - Mural Jana Szczepanika na 150. rocznicę urodzin

Jesteś kreatywny i masz dobre pomysły? Chcesz by Twoje pomysły dotarły do szerszej publiczności? Mamy coś dla Ciebie! Stwórz projekt MURALU, który w oryginalny sposób przedstawi patrona naszej szkoły Jana Szczepanika. Projekt przygotuj za pomocą graficznych programów komputerowych lub metodą tradycyjną. Format pracy docelowej 17 x 6 m – projekt wykonaj w skali 1:20 w programie graficznym, w tradycyjny sposób w rozmiarze 80x30cm. W celu zgłoszenia do konkursu należy przesłać projekt w formacje JPG lub PDF w rozmiarze nie większym niż 20 MB na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Prace wykonane metodą tradycyjną oddaj do p. Iwony Gniewek lub zrób zdjęcie i prześlij na maila podanego powyżej.
Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do 29.10.2021 r.

Warto zobaczyć...

Trochę historii...

Odwiedza nas 41 gości oraz 0 użytkowników.