fbpx
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8

Suknia inspirowana "Tajemniczym ogrodem" - wyniki konkursu

Konkurs podzielony był na dwa odrębne głosowania. Pierwsze odbyło się podczas Małopolskiej Nocy Naukowców i wyłoniło NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI, a drugie związane było z szeroko pojętym odzieżownictwem dlatego w składzie jury mieliśmy zaszczyt gościć p. Lucynę Łępę – Kierownika Szkolenia Praktycznego, p. Aleksandrę Kubisztal – Biuro Wystaw Artystycznych w Tarnowie, p. Annę Szpalę – Nauczyciel kroju i szycia „Fasonik” w Pałacu Młodzieży, p. Renatę Grucę-Nowak – Instruktora Szklenia Praktycznego w Spółdzielni Pracy „Tarnowska Odzież”, p. Katarzynę Czub – Technologa w Przedsiębiorstwie Odzieżowym Zarywski.

W głosowaniu pod uwagę brane były:

·        zgodność z tematem

·        dokładność wykonania

·        złożoność materiałów

Laureaci konkursu z pierwszego głosowania:

 •  NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI otrzymał model nr 4 wykonanie: Klara Żygłowicz, Emilia Łuszcz, Olech Gabriel


  Laureaci konkursu z drugiego głosowania:

 •  I miejsce – model nr 10 wykonanie: Wiktoria Podraza


 • II miejsce – model nr 6  wykonanie:  Wiktoria Martuś i Anna Janiga


 • III miejsce – model nr 2 wykonanie: Martyna Iskra i Oliwia Chrostek


  Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli wziąć udział, a zwycięzcom gratulujemy! Zapraszamy go galerii zdjęć gdzie znajdują się wszystkie suknie biorące udział w konkursie.

Warto zobaczyć...

Trochę historii...

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.